čtvrtek 24. října 2013

Zdravím Vás :-)


Milé holky,


   po době jsem se opět sem podívala... Překvapujete mne a šokujete mne :-).... Tolik návštěv a tolik čtenářu a to tady od května tohoto roku je prázdno a pusto :-)... Až mne skoro láká sem opět něco přihodit, ale nic neslibuji :-D.

   Nemyslete si, že já Vás občas "nezkontroluji" :-), jsem stále zvědavá jak se máte, co cvičíte a hlavně (ano, ehm má vášeň) co vaříte...

   U mne se toho spoustu událo, už se nevážím, stále jím zdravě, ale nějak se snažím aby tenhle kolotoč "jídlo-sport-hlídání špíčku navíc" byl můj jediný zájem... No musím se pochlubit - ano - dostala jsem na vysokou, takže ve 24-letech si dávám repete jako prvňáček, změnila jsem práci, ale opět mám dvě, bych se jinak asi nudila :-D... Chlapi stále zlobí a připravili mne i o zbytek iluzí o nich :-). Takže vlastně až na škole vše při starém :-).
Přestala jsem jíst "light jogurty", stále jím odtučněný tvaroh, zamilovala jsem si recepty s proteinem (cpu ho do sebe snad už skoro fakt jen kuli té chuti :-D), snažím se omezit kafe a veče už piju caro, byť má o celých 10 kalorií více :-D, brusinkám jsem stále věrná, dobrá vláknina od bonavity mne asi nikdy nepřestane bavit a pěkně mne štve, že byť nakupuji v Praze ve všech těch maga obchodech tak tu ovocnou jsem ještě nepotkala, zamilovala jsem se do kedluben, přestala jsem skoro jíst fazolové lusky jelikož jsem se jich přecapala a nemůžu je ani vidět, hrášku se nikdy nepřejím a stále na Vás myslím :-).

Tak to byl jen krátký pozdrav a doufám, že se máte všechny skvělě :-).

Vaše Adele

16 komentářů :

 1. Jsi úžasná a skvělá! Strašně jsi mi chyběla! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jéé, to je překvapení! A moc milé! Gratuluju k přijetí na vysokou školu, ať se ti daří a ať tě v rámci možností baví! :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Je super, že ses nám ozvala. :))
  Gratuluji k přijetí na výšku, ať se ti daří! ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Kéž byses nám vrátila zpět se svými recepty...nikdo se ti v tom nevyrovná, návštěvnost je jasným důkazem :)
  přeji moře štěstí a pevné nervy ;)

  OdpovědětVymazat
 5. Jsem strašně ráda, že jsi se ozvala! Určitě přidej nějaký nový receptík :) od tebe vždy super! Ať se daří na VŠ :)

  OdpovědětVymazat
 6. Zrovna včera jsem se k tobě šla inspirovat, co budu vařit a myslím, že nejsem jediná :). Gratulace k vysoké a těším se na další příspěvek :).

  OdpovědětVymazat
 7. Co to vidí moje oči? Ahoj! S fazolovými lusky to máme úplně stejně:D Gratuluji k vysoké škole!:)

  OdpovědětVymazat
 8. Jsem ráda že jsi sem opět nakoukla :)

  OdpovědětVymazat
 9. To je skvělé, že si nahlédla.Po pravdě na tvé stránky chodím každý den pro inspirace na vaření.Mám dotaz kde mohu koupit protein?????? Kazi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, jsem ráda, že se zde líbí :-)... Jinak protein kupuji přes http://obchod.ronnie.cz/s-2195-professional-wpc-80-sacek.html .

   Vymazat
 10. Ahoj krásko, jsem moc ráda, že se k nám vracíš! Tvůj blog jsem vždycky měla moc ráda a těším se na tvé nové články :)
  Gratuluju k vysoké škole a přeju hodně úspěchů :))

  OdpovědětVymazat
 11. Ahojky, moc ti gratuluji k vysoke skole. Tvoji stranku jsem objevila teprve nedavno a jsem nadsena.
  Tolik receptu a hlavne ta prace s temi recepty s kcal. Moc ti za to dekuji, jsi skvela!!
  At se ti dari, na chlapy se vybodni, prijde to samo, fakt.

  OdpovědětVymazat
 12. Vrať se prosím. Tvé recepty jsou nejlepší :)

  OdpovědětVymazat
 13. Úplně geniální, určitě něco vyzkouším. Teď už můžu před tím jsem totiž měla problém s porcemi a žrala jsem jak bravek :(. Před dvěma měsíci jsem, ale začala používat Obethina s ním jsem si zmenšila porce a tak si můžu dát cokoliv a stále hubnu. Perfekní pocit už můžu zkoušet nové věci a neomezovat se!

  OdpovědětVymazat