pondělí 8. října 2012

Tipy pro krásný zadeček

   Než přejdu k samotnému článku opět přidám něco úvodem  :-)...
   Vždy jsem měla větší zadeček - měla a budu mít, asi vrozené či dědičné, i v době, kdy mi bylo 15 let a měla jsem postavu afrického hladovějcího děcka jsem měla větší zadek. Když jsem se sebou začala něco dělat, bylo mi jasné, že nikdy nebudu mít takové ty dva mini kmínky, ale věděla jsem, že ho minimálně můžu zpevnit a tvarovat a taky jsem tak dělala. Dokonce mi je i občas pochválen, takže paradoxně jsem na svůj zadek, který jsem dříve nenáviděla pyšná :-).   
   Nejhezčí byla pochvala od jednoho chlapa, který mi řekl, že mám nádherný zadek a záda... přiznám se, to se zády mi do hlavy moc nešlo tak jsem se musela zeptat, jak to myslí - prý hezky tvarované do S. Rozesmálo mne to a nikdy jsem mu nepřiznala proč - mám totiž křivou páteř - proto to "úžasné" S :-D...

Tak a teď k těm tipům :-)
1) Schody, schody, schody :-).... Chůzi do schodů jsem vychvalovala již v jedom článku (zde) a opět jí musím zmínit... Ideální pohyb pro zadeček :-).
2) Strava - ano klasika, vysadit sladké a limonády.
3) Omezte sůl - sůl zadržuje vodu v těle což způsobuje celulitidu, kterou máme hlavně kde? No přece na zadku a stehnech... (jinak zase o celulitidě jsem psala také - tu :-))
4) Kolo - ano, jízda na kole je také úžasné cvičení, kde procvičíte veskrze celé tělo a krásně tvaruje zadeček.
5) Tanec - když už někde jsem a vím, že do sebe dostanu nějakou tu kalorií navíc alkoholem tak alespoň tancuji jako o život :-)...
6) Kickbox - výkopy krásně tvarují zadeček, tenhle tip mám od kamarádky, která kickbox cvičí. Když jsem byla u ní na kafču, tak jsem viděla její ségru jak trénuje právě výkopy, divila jsem se, že se na "kb" dala také - ne nedala, jen cvičila zadek ;-).
7) Dřepy - Další cvičení, které úžasně potrénuje Vás zadeček!

A víte, že zadeček můžete cvičit i při úplně běžných věcech?

Při vaření kafe, žehlení a podobných aktivit stahujte půlky k sobě nebo si pomalu stoupejte na špičky a držte zadeček zpevněný :-).....

A co pomáhá Vám k udržování zadečku v kondici?


6 komentářů :

 1. A kde je behanie? :) Za mnou bežal na polmaratóne jeden kluk údajne celú dobu iba kvôli môjmu zadku. :D Tiež ho mám odjakživa väčší, ale evidentne to má úspech.

  OdpovědětVymazat
 2. určitě koukni, já ji mám rozhodně radši než Jill, je mi i o dost sympatičtější :) taková pochvala vždycky hooodně potěší :)

  OdpovědětVymazat
 3. souhlasím a tancuji :) ale sladké si neodpustím. .:D

  OdpovědětVymazat
 4. Neboj, neskončím :) Už jsem se na tom stala určitým způsobem závislá a každý den si udělám aspoň tu hodinu na svůj blog a na pročtění těch vašich :) A článek je super, zrovna návod na pěkný zadeček se mi hodí :)

  OdpovědětVymazat
 5. Hej, schody schody schody :D Ja všade chodím po schodoch, už ani neviem čo je to slovo eskalátor :D

  OdpovědětVymazat