sobota 30. března 2013

"Nereceptová jídla" - večeře potřetí ;-)

Milé dámy, opět se hlásím :-)... Přiznám se, že tenhle režim (nepřispívat každý den) mi prospívá a zase mne to baví "jako za starých časů" :-).... Tak snad i Vám vyhovuje úsporný režim, znáte to, lepší něco než nic ;-).

Tak a dnes přicházím s další várkou "nereceptových jídel" a to konkrétně večeří.... Večeře tu byly již dvakrát ( ZDE a ZDE ).

Jinak "nereceptových jídel" je tu již více a to snídaně, svačiny a právě zmíněné večeře :-)... Všechno najdete v záložce "Nereceptová jídla". Tak a teď už jdeme na to :-).1. Rychlovka před vyražením do víru velkoměsta :-)... Na másle cibulku, špenát, uvařené těstoviny a tvrdý sýr... mňamka.
2. Cereální kaiserka s tuňákem calvo ve vlastní šťávě a rajčátky...3. A jedna večeře na odpolední směnu do práce - kuskus s rajčátky a kuřecím masem. Rychlovka, ale moc dobrá :-).
4. Opět zbytková večeře :-).... Kuskus od oběda s žampiony (z plechovky...) a hráškem.5. Občas mám prostě vyloženě na něco chuť :-)... Tentokrát to byl uzený losos, kterého jsem pokrájela, přidala cibulku, lžičku hořčice a šup s tím na tousty... nakonec jsem teda doplnila ještě rajčátka, ale ta už bohužel na fotce nejsou :-).
6. A večeře na noční :-)... Porce bulguru, hrášek a šmakoun.7. Salátek  s bulgurem :-).... Zbytek bulguru od oběda, menší paprika a okurka a bílý jogurt - rychlovka :-).
8. A další salátek :-).... pro "změnu" zbytek kuskusu, spoustu hrášku -byť to tak nevypadá a opět bílý jogurt. Zjistila jsem, že miluji hrášek a vše co ho obsahuje :-D....


Tak a tímto dnešní várka končí :-).... Tak co jí říkáte? A kterou variantu "nereceptových jídel" máte nejraději? Snídaně, svačinky nebo večeře?

9 komentářů :

 1. přesně tak :) super, díky za tipy, teď se mi přijde do noty :) a je moc dobře, že tě to opět baví! omezený režim vůbec nevadí :) Sporty M.

  OdpovědětVymazat
 2. Halvní je, že tě blogování baví :))
  Pane jo, jídla vypadají zase krásně, takové nápady jak a co smíchat by mě asi nenapadly! :))
  Měj se krásně!

  OdpovědětVymazat
 3. Já tyto články prostě miluju! Naprosto skvělá inspirace :)

  OdpovědětVymazat
 4. Mňam, děláš mi chutě :). Jdu si dát taky keiserku a rajčátka k snídani. Včera jsem si dala Velko - páteční půst, tak dnes si zase pochutnávám :).

  OdpovědětVymazat
 5. Ten kuskus vypadá moc dobře ! :)

  nikol-kach.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Nejradši mám snídaně:) Ale i tyhle večeře vypadají dobře, i když kuskus mi k srdci nepřirostl.

  OdpovědětVymazat
 7. Tak ten poslední "recept" mě zaujal, musím někdy vyzkoušet přimíchat do kuskusu jogurt, zatím to mám otestované jen s cotage sýrem :)

  OdpovědětVymazat
 8. Mám ráda všechny :D, ale večeře mě zaujaly asi nejvíc
  Hlavně večeřka s uzeným lososem na toustu, vypadá to božsky! A jak se jinak máš, naše milá Adele? :)

  OdpovědětVymazat
 9. tak super, že přidáváš...já bych denně přidávat nestíhala, hlavně by mi asi došla brzy inspirace, takže se ti nedivím a tenhle tvůj úspornější režim i vítám:)

  OdpovědětVymazat